.

KONTEYNER

Konteyner

Konteyner Modellerimize Bakın 

Konteyner

Konteyner kiralamak veya satın almak? Yeni veya kullanılmış?

Ares, mobil alanlarda tüm sektörlerin Konteyner ihtiyacı vardır. Aresteyner mobil alanlarda çözüm sunmaktadır . Örnegin ofis konteyner, giyinme ve soyunma konteyner, sıhhi, şantiye konteyner,depolama ya da atölye konteyner sizin ihtiyacınıza yönelik özel çözümler sunuyoruz..

40 yılı aşkın bir süredir konteyner teknolojisi sürekli gelişmektedir . Ares sisteminin esnekliği şantiyelerde ve diğer uygulama alanlarında , sert iklim koşullarına dayanacak şekilde üretilmiştir.  Ofis, konut, ticari, ya da kreş,olarak üretilen konteynerler istediginiz renk ve istek üzerine tamamen mobilyalı olarak üretilmektedir 

 

Degişebilen parçalar

Ares konteyner sadece ekipman tertibatını çeşitlilik saglamaz, aynı zamanda çok yönlü değişim elemanları hızlı montaj edilebilir. Isıtma, klima veya pencere ile donatılmış konteynerlar müşteri tarafından kolayca değiştirilebilir.

Boyutlar

Tüm oda boyutları ve düzenlemeleri mümkündür:Ares konteynerleri özel kat planları için ya da ayrı ayrı zemin sistemleri ve merdiven ile çıkarılabilir, duvarlar ile birbirine yan yana birleştirilebilir sistemler geliştirmiştir.

Uzun ömürlüdür

Ares konteyner en zorlu işler için ve kurulumdan hemen sonra kullanmaya hazır .Türkiye'de üretilmektedir ve üstün ısı yalıtım Ares konteynerı yıl boyunca iyi bir iklim sağlamak ile birlikte, uzun ömürlüdür.

Sağlıga zararlı içermeyen malzemeler

Ares konteyner içinde rahat hissetmeniz saglayacak şekilde inşa edilmiştir. Bu nedenle, sadece insanlarda sağlık ve sağlıkla ilgili sorunlar için bir risk teşkil etmeyen malzeme kullanılmıştır.

Çatılar ve zeminler temelde sert poliüretan köpük geniş formatlı plakalardan yapılmış.En soguk hava koşulları bile ısı kaybina engeller. 

Çerçeve

Otomatik, bilgisayar kontrollü alev kesme teknolojisi ile üretilen:Maksimum doğruluk ve sürekli yüksek kalite için. Temel statik ve istikrarlı çelik konstrüksiyon yapısı ile birçok konteyner yan yana ve üst üste monte edilecek şekilde üretilmektedir.

Bu nedenle, sayısız kombinasyon olanakları mevcuttur. Tabii ki, her Ares konteyner için gerekli statik belgeleri talep edebilir.

Detaylar:

+ Galvaniz, kendinden destekli çelik çerçeve konstrüksiyonu

+ Primer, boya

RAL 1004 (altın sarısı) veya RAL 7032 (çakıl grisi)

Opsiyonel +:istek üzerine diğer renkler

+ Üçlü istiflenebilir

+ Entegre çatı drenaj

Yaprak koruma ızgara ile

+ İç için kanal yalan

Elektrik tesisatları

Çatı sistemi

Alüminyumdan yapılmıştır, yağmur suyu drenaj ızgaraları 

(Içeriden dışarı doğru) çatı:

+ Galvaniz, plastik

beyaz veya kahverengi dekor korniş ile kaplanmış metal tavan

+ 80 mm sert poliüretan köpük geniş format plaka

+ Alüminyum, 0.75 mm kalınlığında,

Dört dahili iniş boruları aracılığıyla + Yağmur akışı

Yer kaplama

Geniş formatlı plakalar olarak imal edilen nem ve soğuga karşı yalıtımlı. Halı veya  kahverengi PVC döşeme arasında seçim yapabilirsiniz

+ Kaymaya Dirençli Döşeme

+ Halı veya PVC zemin kaplama

+ 12 mm suya dayanıklı lamine plaka

+ 50 mm sert köpük biçiminde plaka

Galvaniz koruyucu yer kaplama +Galvanizli U-profil

Duvarlar

Duvarlarda nem ve soğuğa karşı iyi bir izolasyon için, sandviç yapısında geniş formatlı plakalar imal edilmiştir. Galvanizli sac plaka dış yüzey oluşturur. İç mekanda pürüzsüz  plastik plaka kaplamalı. Uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve yıkanabilir.

Camlar

Büyük pencereler doğal havalandırma ve gün ışığı sağlamaktadır aynı zamanda çift kanatlı açılır

Kapılar

Profil silindir kilidi ile dış metal kapı Ares konteyner güvenli ve kontrollü erişim sağlar.

Ayrıntılar

+ Dış 875 mm 2.000 × mm kapı, galvanizli

+ Alüminyum yağmur koruma

Güvenlik silindir kilit

 

AresTEYNER

40 yıllık deneyimi ile  Konteyner yapımında mobil alanı çözümleri söz konusu olduğunda Ares Konteyner kendini sürekli geliştirmektedir.

Ürün çeşitliligi ile istediginiz amaç ve boyutlarda üretilmektedir.

Ares çalışanları olarak müşterilemize en uygun cözümleri bulmak için

 uzmanlığımız ve deneyimimiz ile birlkte uzun yıllık tercübemizle sizlere zamanlama ve maddi açıdan en doğru çözümleri sunmak konusunda bize güvenebilirsiniz

 

 

Konteyner sektörü son yıllarda hızla gelişmeye ve çeşitlilik göstermeye devam etmektedir. Farklı alanlarda kullanılmak üzere Konteyner ve çeşitleri tasarlanmaktadır. İş ve bireysel hayatta çok önemli ve pratik işlevsel ürünler olarak bilinmektedir. Bu anlamda çok sayıda firma bulunmaktadır. İş ve ekonomi hayatı için bu ürünler çok değerlidir. Her zaman için çok daha ekonomiktir ve maliyet olarak daha azdır. Bir diğer avantajlı tarafı pratik olması ve taşınabilir olmasıdır. Bu anlamda önemli bir tercih nedeni olarak karşımıza çıkmaktadır. Hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Her yerde bu tarz ürünleri görebilmek mümkündür. Belli standartlarda üretildiği gibi, özel istek ve siparişlere görede üretimi yapılabilmektedir.

Piyasada çok sayıda üretici firma ve bu firmaların sunmuş olduğu çok alternatifli Konteyner çeşitleri mevcuttur. Bu anlamda yük konteynerlarını ilk sıraya ekleyebiliriz. Ulaşım ve lojistik firmaları için çok önemli bir üründür. Farklı ölcülerde sunulmakta ve standartları bulunmaktadır. Bunun dışında ev konteynerları yine çok fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Bireysel anlamda pratik bir çözümdür ve son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Ofis konteynerları içinde aynı şeyleri söylemek mümkündür. İstenilen ölçülere göre yapılabilir ve özellikle şantiye tarzı işletmelerde çok fazla kullanılmaktadır. Depo konteynerları bir diğer önemli ürünlerdendir. Seyyar iş yapan küçük işletmeciler için büfe tarzı konteynerlar hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadırlar. Bu anlamda çeşitlilik çok fazladır. İso konteynerlar ve benzeri daha sayabileceğimiz çok sayıda çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünler ihtiyaç sahipleri için pratik, akılcı ve çok daha az maliyetli çözümler sunmaktadır.

Özel istek ve taleplerinize göre farklı boyut ve şekillerde Konteyner çeşitleri bulunmaktadır. Bu anlamda üretici firmalar çok geniş kapsamlı ve yüksek potansiyellidir. Gerekli bilgileri bu firmalardan her zaman için talep edebilirsiniz. Firmalar her türlü keşif ve montaj hizmetini vermektedirler. Bu anlamda da hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Satış sonrası destek konusunda da oldukça yeterli bir durumdadırlar. Sizde ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklerden tercihler yapabilirsiniz. Bu sayede işlerinizi daha pratik yöntemlerle çözmüş olur ve her zamankinden daha az bir maliyete katlanmış olursunuz.

 

KONTEYNER FİYATLANDIRMA SEÇENEKLERİ VE AYRINTILARI

Sürekli yenilenen tekniklerle lojistik adına bir yerden diğer yere ulaşım sağlayan konteyner sisteminde fiyatlandırma listesi değişkenlik göstermektedir. Ülkemizde Konteyner Fiyatları kullanılacak olan mal ve hizmetin taşıma yapılacak olan yere göre değişimini sağlayan bir yerden diğer yere aktarılmasında kullanılacak olan ürün özelliklerine göre değişim göstermektedir.

Konteyner fiyat hesaplamasında çeşitlere göre ölçüleri oldukça önemlidir. Aslında hem malın boyuta göre yerleşim yapılırken içinde olacak ürün kapasitesini tartmak ürünlerin adetleri kutu sayısı çek listesi uzunluk ağırlık ve yükseklik bilgilerine göre ayrıca inç bilgisine göre fiyat listesi olması kaçınılmaz durumdur. Tır içi yüklemelerde malzeme ağırlık hesaplamasına göre ayrıca mesafe ölçümlerine göre değişen fiyatlandırma sistemi olmaktadır. Yüksek kapasiteli destekleyici ürünlerde sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek daha kaliteli tente sistemine sahip olan iç çizim sistemi oldukça güçlü ve ergonomik olan konteyner sistemi oldukça kullanışlı olmaktadır. Tasarım modüllerine göre yenilenecek olan ve en hızlı ve montaj galvaniz saç seçimlerinde en ince ayrıntısına kadar özenli olan kaplama malzemesi dayanıklı sevkiyatları ve yüklemeleri kolay olan Konteyner Fiyatları değişkenlik göstermektedir. Fiyatlara park ve bahçe, gibi alanlar için yüklü ürün taşıma hizmeti olursa daha farklı sistemle fiyat belirlemesi yapılır.  İlgili sisteme eş değer olarak güçlü olan ve uzun yıllar hizmet verecek olan ürünlerde fiyat seçenekleri tabi daha farklı olmaktadır. Tüm tiplerde uygun iç, dış tasarımı ayrıca montajı kolay hızlı kurulum yapılacak olan tipler de fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Fiyatlandırma yapılmasındaki en büyük etken olarak lojistik ve yaşam alanlarınızdaki hizmeti tamamlamanızı sağlayan ve bu anlamda aslında işi renklendiren montaj işlemlerinde pratik kurulum sağlayıcı sistemle Konteyner Fiyatları seçenekleri yapılmaktadır.  Tüm ürünler de liste belirlenirken muhakkak müşteri taleplerini karşılayacak durumda olup olmaması kontrol edilir. Ayrıca tüm ürünler de detayları aksamadan üretimden çıkan ürünleri yerleşiminin zor olmamasını sağlayacak kadar kolay olması oldukça önemlidir.  Fiyat belirlemeden en önemli etken nakliye standartlarında yükse teknolojide ihtiyaç ve taleplerini karşılayan sistemle ve ilgili tasarımla oluşan çeşitlilikte olması oldukça geçerli neden olmaktadır.  

Son Zamanların Yeni Gözdesi:Konteyner 

Son zamanlarda, yeni teknolojilerin de gelişimiyle birlikte yapı sektörlerinde Konteyner yapılar dikkat kazanmaya başlamıştır. Konteyner son derece kolay kurulumu ve ekonomik şartları ile son zamanların yeni gözdesi olmaya hak kazanmıştır. Konteyner teknolojisi tüm dünyada hayatı kolaylaştıran ve alandan tasarruf ettiren yapısıyla bilinmektedir. Bu modüler yaşam tarzı dünyada birçok ülke tasarından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. 

Konteyner Teknolojisi Hangi Alanlarda Kullanılır?

Her alanda rahatça kullanılabilen Konteyner yapılar tüm iş şantiyelerinde, spor tesislerinde, kamu kuruluşlarında, bahçe ve tarla gibi tarım alanlarında, eğitim alanlarında kısacası kullanıcının seçeneğine göre ister ofis olarak ister ev olarak kullanılabilmektedir. Kalabalık şantiyelerde tuvalet veya duş olarak da kullanılabilmektedir. Tüm depo işlemleri için de uygun olup gıda saklama amaçlarıyla da kullanılabilmektedir. 

Kullanıcının seçeneğine sunulan 20, 40 ve 45 metreküplük ebatlara sahip standart Konteyner yapıları yine kullanıcının isteğine göre farklı ebatlarda üretilmektedir. Kullanm yeri ve amacına göre tek veya iki katlı üretilebilmektedir. PVC ve metal plakalardan oluşan bu pratik yapı araçları kısa sürede inşa edilip, kullanılabilmektedir. Konteyner yapılar demonte olarak kullanıcıya sunulabildiği gibi monte olarak da ulaşımı sağlanmaktadır. Transferi sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır;

  1. Konteyner üst köşelerinden kavranıp, vinç yardımıyla hareket ettirilmelidir.

  2. Vinç halatlarının ters bağlanması olası istenmeyen bir eğimin önüne geçecektir.

  3. Yerleştirileceği zeminin düzgün bir zeminde olması gerekmektedir. 

  4. Konteyner yapının kapı veya doğramalarında problem çıkmaması için ana yapının desteklendiğinden emin olunmalıdır. 

Düzgün bir zemine oturtulmuş Konteyner yapılar daha uzun ömürlü olabildiği gibi kullanıcıya enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Hem alandan hem enerjiden tasarruf etmenin en kolay ve ergonomik yolu olan bu teknolojik yapılar birçok kullanıcıyı memnun etmektedir. Yapı sektöründeki pratikliğin tanımı olan prefabrik ve Konteyner yapılar çeşitli alanlarda boy göstermektedir. 

Yeni teknoloji ve yapı sektörünün gözdesi olan ergonomik Konteyner yapıları MonteGrup ekibi olarak tüm standart boyların ve kullanıcının isteğine özel ebatların dizaynını yapmaktayız. Tüm zorunlu veya sosyal ihtiyaçlarda kullanılmak üzere son teknoloji ile stratejik çözümler üretmekteyiz.

Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner Konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
konteyner
Ares Konteyner
Duyuru Listesi
Güncel Kampanya ve Duyurulardan İlk Siz Haberdar Olmak İçin Listemize Kaydolabilirsiniz.
info@areskonteyner.com
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Des Sanayi Sitesi. 110 Sokak D19 Apt. No:20
ANS Dizayn